Nazwa:
Cena od:
Cena do:
Dane adresowe:
Bielsko-Biała, ul. Barlickiego 1/12
tel: +48 503 081 061
mail: info@artnova.pl

Jeśli chcecie być Państwo powiadamiani o nowościach na stronie prosimy poniżej zamieścić swój adres e-mail. Przycisk 'wypisz' usunie wskazany adres email z listy powiadamianych.
Jesteś zadowolona(y) z naszych usług?
Poleć je swoim znajomym - wpisz poniżej ich adres e-mail a my wyslemy zaproszenie w Twoim imieniu!

REGULAMIN artnova.pl
 

Proponujemy Państwu zakup różnego rodzaju biżuterii , okazjonalnych upominków oraz składanie zamówień indywidualnych .
Nad całością czuwają specjaliści z zakresu projektowania i użytkowania biżuterii. Jeżeli macie Państwo problem podzielcie się nim z nami . Podpowiemy co można ofiarować na zaręczyny , co na rocznicę ślubu , co dla ?zwariowanej? brunetki albo co dla przyjaciela.
I dla "Komunistów" też . Pierwsza Komunia to ważna chwila w życiu młodego człowieka.
Panom już na wstępie chcemy podpowiedzieć , że dla każdej kobiety diament to rzecz ważna i godna przemyślenia. I podpowiadamy - diamenty są małe i duże.

Wszystkie ceny to ceny brutto / zawierają podatek VAT/ . Zmiana cen na wyższe może nastąpić po uprzednim zrealizowaniu zamówienia.
Biżuteria dostarczana jest z certyfikatem firmowym. Do kamieni szlachetnych dołączany jest certyfikat z dokładnym opisem.

Zamówienia internetowe przyjmowane są całą dobę. Zamówienia w sobotę , niedzielę , święta i dni pozostałe po godz. 12.00, przyjmowane będą do realizacji od kolejnego dnia roboczego.
Płatności : za pobraniem , przelew na konto bankowe.

Powszechna Kasa Oszczednosci Bank Polski SA  Oddział - Centrum Bankowosci Elektronicznej w Warszawie , www.inteligo.pl  ,   tel. 800 121 121 lub (81) 53 56789 . Adres korespondencyjny: ul. Wspólna 47/49, 00-684 Warszawa .                                                                                                 Numer rachunku   50 1020 5558 1111 1125 1380 0111

Przy przelewie ? wysyłka po wpłynięciu pieniędzy na konto.
Koszt przesyłki wg cennika Poczty Polskiej.
Prosimy o przemyślane zakupy. Proponujemy przed zakupem kontakt z naszymi przedstawicielami. Podpowiemy w miarę możliwości co można , co wypada i co dla kogo.
Konsultacje telefoniczne w godzinach 10.00-17.00 od poniedziałku do piątku.

Zwrot towaru zgodnie z przepisami ogólnymi do 10 dni od daty dostarczenia przesyłki. O zwrocie prosimy poinformować artnova.pl .
Reklamacje oceniane są przez rzeczoznawców. Wykaz rzeczoznawców  na stronie Państwowej Inspekcji Handlowej oraz Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich. Prosimy o odsyłanie biżuterii w stanie nienaruszonym. Prosimy o nieusuwanie plomby, hologramu, firmówek oraz zwrot w nieuszkodzonym opakowaniu.
Uwaga: wyroby z grawerowanymi dedykacjami nie podlegają zwrotowi. Dotyczy to również biżuterii i pamiątek na zamówienie.
Dane osobowe zgodnie z ustawą tylko do celów marketingowych artnova.pl .
Koszt wysyłki zwrotnej oraz koszt wysłania przez artnova.pl jest kosztem odbiorcy. Jedynie w przypadku uzasadnionych reklamacji, zwrot pieniędzy nie będzie objęty pomniejszeniem o koszt wysyłki / w załączeniu opinia rzeczoznawcy/.
Przesyłki są ubezpieczone. Pamiętać należy o sprawdzeniu zawartości i zgodności z zamówieniem.
W momencie dostarczenia przesyłki odbierający powinien wszelkie uszkodzenia opisać w protokole dla kuriera /poczty/ i zgłosić wysyłającemu.
artnova.pl © 2009, wszlekie prawa zastrzeżone. wykorzystywanie całości i/lub części materiałów bez zgody właścicieli zabronione. loga/logotypy właścicieli i partnerów sklepu mogą byc zarejestrowanymi znakami towarowymi podlegającymi ochronie prawnej. | webcreator: strony internetowe ibisal.com